Apie mus

Juk žvalgyboje pasitikėjimas - svarbiausia

Lietuvoje turime gerą posakį: "su juo eičiau į žvalgybą". Vadovaudamiesi šiuo posakiu mes valdome internetinę parduotuvę izvalgyba.lt. Joje pateikiame tik kokybiškus ir patikrintus produktus, kurių nerasite įprastose parduotuvėse ir kuriais galite pasitikėti. Kaip ir tais, su kuriais einate į žvalgybą. 

Tuo pačiu, suprantame, kad taktinės ir karinės prekės kainuoja, todėl siūlome jums konkurencingas kainas, kad kiekvienas galėtų nusipirkti gerą, patikimą daiktą už prieinamą kainą. 

Siūlome kokybiškų drabužių, įrangos ir prietaisų asortimentą. Didžiuojamės, kad turime gerą pasirinkimą kariams, stovyklautojams, turistams, žvejams, medžiotojams, alpinistams, keliautojams bei aktyviai laiką leidžiantiems žmonėms.

Vertiname kiekvieną savo klientą. Mūsų profesionali klientų aptarnavimo komanda visada pasiruošusi jums padėti. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis ir mes maloniai jums pagelbėsime.

 

PREKIŲ ŽENKLAI

MFH® yra žinomas Vokietijos prekės ženklas, skiriantis didelį dėmesį kokybei ir funkcionalumui. Asortimentą sudaro inovatyvi įranga ir komfortiška apranga, avalynė bei kt. aksesuarai. Tai patvarūs ir patogūs produktai, atitinkantys klientų poreikius ir lūkesčius.

Daugiau kaip 40 metų patirtį turinti MFH® siūlo daugybę Vokiškos kokybės produktų. Jie naudingi tiek militariniams, tiek civiliniams tikslams, įskaitant stovyklavimą, medžioklę, žvejybą, turizmą ir daugelį kitų lauko veiklų.

 

Vokiečių prekės ženklas FOX® siūlo platų lauko aprangos, avalynės, stovyklavimo įrangos ir priedų asortimentą. Gaminiuose naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, užtikrinančios maksimalų komfortą, funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.

FOX® tikslas - padėti drąsiai ir su džiaugsmu tyrinėti gamtą. Asortimentas pritaikytas visiems metų laikams ir įvairioms oro sąlygoms. Didelis dėmesys skiriamas detalėms, todėl Vokiškos kokybės gaminiai yra itin tvirti.

 

M-TAC® prekės ženklas - tai jaunų, ambicingų žmonių komanda, kurios tikslas - kurti praktiškus ir kokybiškus naujausio dizaino taktinius drabužius. M-TAC® drabužiai, avalynė ir aksesuarai patogūs ir mieste, ir iššūkių kupinoje aplinkoje.

M-TAC® drabužius ir ekipuotę išbandė arktiniai šalčiai ir kovos karščiausiuose vykstančiuose konfliktuose. Prekės ženklas sujungė stilių, technologijas ir patogumą, kad įgyvendintų svajonę tiems, kurie trokšta nuotykių ir nebijo iššūkių.

 

MAGNUM® nuo 1982 m. gamina taktinius batus ir jų priedus. Bėgant metams šis prekės ženklas sukaupė patirties ir sukūrė aukštos kokybės taktinės avalynės liniją, kuri džiugina savo funkcionalumu ir ilgaamžiškumu.

Jie gerai žinomi dėl savo solidaus dizaino ir tvirtų medžiagų. MAGNUM® teikia avalynę policijos, kariuomenės, greitosios pagalbos, ugniagesių profesijos atstovams. Šio prekinio ženklo tikslas - saugoti ir tarnauti tiems, kurie tą patį daro mums.

 

BSH ADVENTURE yra naujovė rinkoje. Aukšta kokybė už prieinamą kainą. Šis prekės ženklas gamina įvairius peilius (taktiniai, medžiokliniai ir kt.), taip pat turistinius ir savigynos reikmenis. Rinkdamiesi BSH, jūs renkatės dizainą, solidų apdirbimą ir patikimą charakterį.

Vienas svarbiausių BSH gaminių bruožų - jų ilgaamžiškumas. Jie pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios sukurtos taip, kad atlaikytų įvairias lauko sąlygas. Kiekvienas gaminys taps nepakeičiama jūsų įrangos dalimi!

 

HELIKON-TEX® yra laisvalaikio ir taktinės ekipuotės, įskaitant drabužius, kuprines ir jų priedus, prekės ženklas. Jų gaminiai skirti kariškiams, teisėsaugos institucijoms ir lauko entuziastams, daugiausia dėmesio skiriant patvarumui ir funkcionalumui. Įmonė įsikūrusi Lenkijoje ir savo produkciją parduoda visame pasaulyje.

HELIKON-TEX® gaminiai yra aukštos kokybės ir ilgaamžiai. Jie gerai žinomi dėl savo funkcinio dizaino ir tvirtų medžiagų, kurios gali atlaikyti įvairiausias aplinkos sąlygas.